Asset Publisher Asset Publisher

Informacja

W związku ze skutkami przejścia nawałnicy w nocy z 11/12 sierpnia 2017 roku, informujemy, że ze względów bezpieczeństwa, prowadzenie zajęć z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej na terenie Nadleśnictwa Rytel (oprowadzanie wycieczek po Wyłuszczarni Nasion w Klosnowie oraz na ścieżce edukacyjnej Klosnowo) zostało wstrzymane do odwołania.


OFERTA EDUKACYJNA

Edukacja leśna prowadzona jest w Wyłuszczarni Nasion w Klosnowie. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia wyłuszczarni oraz do zapoznania się ze ścieżką dydaktyczną wytyczoną nieopodal. Zorganizowane grupy, po uzgodnieniu terminu, mogą zwiedzać ścieżkę z leśnikiem-przewodnikiem.

Nasz edukator prowadzi zajęcia edukacyjne poświęcone przyrodzie na ścieżce edukacyjnej, w izbie edukacyjnej oraz w szkołach. Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

Dla wygody prosimy o w miarę wczesne zgłaszanie chęci odbycia zajęć. Zgłoszenie można wysłać pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną, telefonicznie lub dostarczyć osobiście. Prosimy jednak o zgłaszanie chęci odbycia zajęć przynajmniej 7 dni przed planowanym terminem.

 

Grupy zorganizowane mogą zwiedzać ścieżkę z przewodnikiem, po uzgodnieniu terminu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Markiem Pałaszyńskim (tel. 48 52 3985613). E-mail: son.klosnowo@son.lasy.gov.pl